3D Printing Meet Up II – 3 Boyutlu Yazıcılar Hangi “İş”e Yarar?

0
212

Kayıt Formu*: https://goo.gl/forms/1nq3ih1UJnXrk41q2

1980’lerde icat edilen 3 boyutlu yazıcılar ev, ofis, okul, atölye ve fabrikalarda yaygın kullanıma ulaştı. 2018 itibariyle küresel 3 boyutlu baskı pazarından elde edilen gelir yıllık 12 milyar dolar olarak hesaplandı. Araştırmacılar, 3 boyutlu yazıcıların ve malzemelerinin önümüzdeki dört yıl içinde toplam gelirlerin neredeyse yarısını temsil etmesini bekliyor.
Hızla büyüyen bu ekonomide işletmelerin 3 boyutlu yazıcı teknolojisine yabancı kalmaması adına ikinci buluşmamızı işletmeler için “3 Boyutlu Yazıcılar Hangi “İş”e Yarar?” konu başlığı etrafında yapıyoruz.

Bu buluşmada genel olarak profesyonel iş dünyasında 3 boyutlu yazıcıların nasıl kullanıldığını, üretimde hangi süreçleri kolaylaştırdığını, hangi iş kolunda nasıl 3 boyutlu yazıcılar tercih edilmesi gerektiğini, 3 boyutlu yazıcı teknolojisine bağlı iş kurmak isteyenlerin nelere dikkat etmeleri gerektiğini konuşacağız.

Eğer sen de işletmen, girişimin ya da projen için 3 boyutlu yazıcı kullanmak istiyor ama nereden başlayacağını ya da bu teknolojiden tam olarak nasıl fayda sağlayacağını bilemiyorsan bu buluşmada muhakkak bizimle ve diğer profesyonellerle birlikte ol!

Bu etkinliğe kimler katılmalı?
İşine 3 boyutlu yazıcı teknolojisini entegre etmek isteyen profesyoneller, mimarlar, tasarımcılar ve girişimciler.

Mekan: 3Dörtgen (Kısıklı Mah. Hanımseti Sokağı No: 59/1 Üsküdar – İstanbul // 0 216 521 38 40)

İletişim: pazarlama@3dortgen.com

*Kesin katılım durumunuz ile ilgili olacak değişikleri 28 Temmuz’a kadar pazarlama@3dortgen.com’a mail atarak bildirmenizi rica ederiz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here