Durmadan Star Wars Hakkında Konuşanlar İçin 14 Hediye Önerisi

0
Ultrasaber

Çoğu insan Star Wars’u sever. Bazı insanlarsa Star Wars’u aşırı sever. Onlara alacağınız yeni yıl hediyesinin Star Wars’la alakalı olması gerektiğini biliyorsunuz, ama bir yandan da zaten Star Wars’la ilgili her şeye sahip oldukları hissine kapılıyorsunuz. Endişelenmeyin! Doğru hediyeyi bulmak için Gücü kullanmanıza gerek yok, sadece bu kullanışlı hediye rehberine bakmanız yeterli.

1. Işın Kılıcı

Ultrasaber

Ultrasaber, bir Jedi’ın en önemli görevlerinden birini gerçekleştirmeyi mümkün kılıyor: bir ışın kılıcı yapmak. Ses seçeneği ile birlikte, baş döndürücü çeşitlikte renkler ve kılıç kabzaları mevcut. Eğer bir Jedi ustası değilseniz endişelenmenize gerek yok. Işın kılıcı yapmanın karmaşık ayrıntılarını bilmeyenler için bir dolu seçenek mevcut.

UltraSabers.com’da 75 dolardan başlıyor.

2. Ölüm Yıldızı Waffle Makinesi

Pangea Brands

Bu Ay değil. Bu leziz bir kahvaltı. Paslanmaz çelikten üretilmiş bu waffle makinesi tamamen silahlı ve operasyonel savaş alanlarının zarar görmesini engelleyecek yapışmaz bir plaka içeriyor. Ayrıca taşınabilir. Yani istediğiniz herhangi bir gezegene saldırabilirsiniz.

Amazon’da 39.99 dolar.

3. Hoth Temalı Çoraplar

Stance

“Dışından kötü koktuklarını düşünmüştüm!” Topuğu ve burnu 200 ilmikle sağlamlaştırılmış bu çorapları alanlar aslında onları giymekten oldukça keyif alacak. Cidden, bu çorapları her kim satın alırsa alsın muhtemelen bütün kış boyunca çıkarmayacak. Eğer Hoth favori gezegeniniz değilse, aynı markanın farklı yerler ve karakterler temalı tonlarca seçeneği var.

Stance’da 20 dolar.

4. Lego Ölüm Yıldızı

Lego

Yalan söylemeyin, herkes Lego sever. Firma orjinal üçlemeden (Güç Uyanıyor ve Rogue One da dahil) uzay gemileri ve sahneleri içeren geniş bir koleksiyon satışa çıkardı. 4000’den fazla parça içeren bu Ölüm Yıldızı, Star Wars’tan en iyi sahneleri canlandırabilmeniz için ihtiyacınız olan her şeyi içeriyor. Herhangi birinin inançsızlığını rahatsız edici bulun! Çöplüğün içindeki pres duvarlarını durdurun, ardından bu tamamen silahlı ve operasyonel savaş alanının ateş gücüne tanıklık edin!

Lego’da 500 dolar.

5. 3D Basılmış Droid

Disney

Astromech ve protokol droidlerin etrafta olması her zaman kullanışlıdır. Disney’in Create a Droid (Bir Droid Yaratın) stüdyosu sayesinde sayısız seçenek size bekliyor. İster bir BB8 ya da bir C-3PO fanı için sipariş ediyor olun, bir dolu gövde, renk, plastik ve çeliğinde dahil olduğu malzeme seçenekleri arasından dilediğinizi seçebilirsiniz. Sadece R5-D4 modelini satın almayın. Motivatörü çok kötü.

DisneyStore.com’da 35 dolardan başlıyor.

6. Mythosaur Bardak Altlıkları

BlythHouseCreations

İki çeşit Star Wars hayranı vardır: Boba Fett’in en harika karakter olduğunu bilenler ve tam tersini düşünenler. Eğer, “Boba Fett’in harika olduğuna katılıyorum ama bu gerçeği kabul etmeyen insanların küçümseyici bakışlarına maruz kalmanı da istemiyorum” anlamına gelen bir hediye arıyorsanız 4’lü mythosaur damtaşı bardak altlığı seti işinizi görecektir. Sadece konu hakkında bilgisi olanlar korkulan kelle avcısının imzasını tanıyabilecek. Damtaşı nemi absorbe ediyor ve bardağın altlığa yapışmasını önlüyor.

Etsy’de 33 dolar.

7. X-Wing Quadcopter

Propel RC

Hedefe kilitlenin! Proper RC’nin, ikonik X-Wing Starfighter’ı da içeren Star Wars quadcopter koleksiyonu saatte 35 mile ulaşabiliyor. X-Wing S-foil’leri saldırı pozisyonuna alamıyor olsa bile yine de savaşabilir. Propel’in tüm quadcopterleri birbirleri ile lazer savaşı yapabiliyor. Bu yüzden kendinize ikinci bir tane almak için gayet geçerli bir sebebiniz var. Bencillikten gayet uzak .

Propel’da 240 dolar.

8. R2-D2 Oto Buzdolabı

Haier

R2-D2’nun her durum için bir cihazı var: bir hologram projektörü, testere, roketler, bir periskop ve hatta breakdance modu. Bu gerçek boyutlu ve uzaktan kontrollü buzdolabı, Artoo’ya soğuk içecekler dağıtabilme kabiliyeti de kazandırıyor. Oldukça pahalı ama son derece iyi birleştirilmiş minik bir droid.

Tokyo Otaku Mode’da yaklaşık 8.500 dolar.

9. Şarkı Söyleyen Amiral Ackbar

Thinkgeek

“Kulaklarımız böyle bir müziğe karşı koyamaz!” Jedi’ın Dönüşü’nden sadece bir avuç dolusu repliği olabilir ama bu bile şarkı söyleyen bir balık/amiral Ackbar karışımının yaratılması için yeterli. Düğmeye bastığınız anda bir cantina şarkısı çalmaya başlayacak ve tabi ki Amiral Ackbar’ın en ünlü repliği de. Hangisi olduğunu iyi biliyorsunuz.

ThinkGeek’te 39.99 dolar.

10. Jedi Tarzı Omuz Çantası

Army Force Gear

“Yüz nesilden fazla zamandır Jedi şovalyeleri Galaktik Cumhuriyet’teki huzurun ve adaletin koruyucularıydılar.” Bu kanvas postacı çantası muhtemelen bu kadar uzun süre dayanmayacak. Ama içine koyduğunuz her şeyi korumak adına çok iyi bir iş çıkaracak. Ana bölmesi 15 inçlik bir laptop için yeterince büyük. Ayrıca içinde ve dışında her şey için pek çok cep var.

Amazon’da 32.99 dolar.

11. Millenium Falcon Patenti Posteri

STANLEYprintHOUSE

Han Solo, Kessel Run’ı 12 parsekten kısa sürede tamamlamasını sağlayan gemiyi elinde tutsaydı diğer pilotlar tasarımını kendileri için çalmaya can atıyor olurlardı. Han Solo gerçekten de Falcon için yaptığı özel modifikasyonların patentini almayarak oldukça aptalca davrandı. Bu poster söz konusu hatayı düzeltiyor ve sevilen gemiye ABD’den bir patent örneği veriyor. Poster, arşiv linkleri kullanılarak 27 farklı arka plan rengiyle basılabilir.

Etsy’de 10 dolardan başlıyor.

12. Işın Kılıcı Görünümlü Şarj Cihazı

Mimoco

Bu telefon şarj cihazı uygar bir çağ için oldukça zarif. Hem İOS hem de Android cihazlarla uyumlu olmasıyla birlikte cihazınızı 4 saatten kısa sürede şarj edebiliyor ve 500 şarj döngülük bir ömre sahip.

Amazon’da 24.49 dolar.

13. Asi Birliği Kulaklığı

SMS Audio

Bu kulaklıklar, takan kişinin Asi Birliği’nin bir parçası olduğunu herkese duyuracak. Kulaklık karışmayan kablo, bir mikrofon ve 40mm sürücü ile geliyor. Ayrıca Karanlık Taraf’ın çağrısını hissedenler için İmparatorluğa olan bağlılıklarını gösterecek tarzlarda kulaklıklar da mevcut.

Amazon’da 57.99 dolar.

14. Çirkin Darth Vader Kazağı

Vestys

Korku öfkeye, öfke nefrete, nefret ise çirkin yılbaşı kazaklarının ortaya çıkmasına yol açar. Bu Darth Vader kazağı ile karanlık tarafa teslim olun. Oldukça konforlu.

Amazon’da 60 dolar.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz