Marvel Yeni Çizgi Roman Kapaklarını Duyurdu!

0
Örümcek Adam Kapağı: Teknoloji Örümcek Adam Miles Morales, Marvel’in yeni STEAM’e adanmış çizgi roman kapağında zorlu bir iş üzerinde

Marvel kahramanları teknolojinin yabancısı değil. Bruce Banner, Peter Parker, Reed Richardsand ve daha pek çok karakterin tamamının, bilimle yarı veya tam zamanlı olarak bağı var. Bilim temelli kökler devam ederken, Marvel karakterlerinin son ürünleri bilim ile aynı zamanda eğlence bağlamında da birleşiyor.

Okuyucular üzerinde matematik ve bilimlere karşı ilgiyi ateşlemek adına Marvel değişik STEAM kapaklarını tanıtmak üzere. Her bir kapak, bilim, teknoloji, mühendislik, sanat ve matematik ile ilişkili olan temalarla temsil edilecek. Eğitim temalı Marvel kapakları Kasım 2016’da rafları sarsacak.

Marvel tarafından yapılan bir açıklamada, satış ve pazarlama kıdemli başkan yardımcısı David Gabriel, Marvel karakterlerinin nesillerdir hayranlarına nasıl ilham verdiğinden bahsetti. “Yeni STEAM değişikliğimiz ile takipçilerimizi bilim, teknoloji, mühendislik, sanat ve matematik alanlarındaki tutkularını keşifte motive etmeye devam etmeyi planlıyoruz.” diyen Gabriel şu şekilde devam ediyor “ve bu disiplinleri tam da bunu yapan – hayallerini takip eden ve kendilerini beklemekte olan yeni meydan okumalara hazırlanan- bazı genç kahramanlarımız yoluyla sunmayı planlıyoruz.”

Aşağıda yeni Marvel kapaklarını gözden geçirebilirsiniz!

Moon Girl: Bilim Moon Girl Lunella Lafayette, Marvel’in STEAM- markalı basımıyla
Moon Girl: Bilim
Moon Girl Lunella Lafayette, Marvel’in STEAM- markalı basımıyla
Örümcek Adam Kapağı: Teknoloji Örümcek Adam Miles Morales, Marvel’in yeni STEAM’e adanmış çizgi roman kapağında zorlu bir iş üzerinde
Örümcek Adam Kapağı: Teknoloji
Örümcek Adam Miles Morales, Marvel’in yeni STEAM’e adanmış çizgi roman kapağında zorlu bir iş üzerinde
Demir Adam Kapağı: Mühendislik Yenilmez Örümcek adam Riri Williams Demirkalp olarak adlandırılacak. (Ülkemizde Riri’nin takma ismi böyle mi yayınlanacak henüz belli değil.)
Demir Adam Kapağı: Mühendislik
Yenilmez Örümcek adam
Riri Williams Demirkalp olarak adlandırılacak. (Ülkemizde Riri’nin takma ismi böyle mi yayınlanacak henüz belli değil.)
Şampiyonlar Kapağı: Sanat Marvel STEAM markalı kapak Örümcek Adam, Ms. Marvel, Nova, İnanılmaz Hulk, Viv ve genç Cyclops’un katılımıyla, STEAM’in sanat dalını takdim eder.
Şampiyonlar Kapağı: Sanat
Marvel STEAM markalı kapak
Örümcek Adam, Ms. Marvel, Nova, İnanılmaz Hulk, Viv ve genç Cyclops’un katılımıyla, STEAM’in sanat dalını takdim eder.
Gwenpool Kapağı: Matematik Marvel’in Gwenpool Kapağı Gwen Pool Marvel’in STEAM- markalı basımında.
Gwenpool Kapağı: Matematik
Marvel’in Gwenpool Kapağı
Gwen Pool Marvel’in STEAM- markalı basımında.

 


Özümcan Aslantürk

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz