Momtalks etkinliği Ankara’da

0

Türkiye’nin ilk ve en kapsamlı ebeveyn-uzman buluşma platformu olan ve 7 yıldır yerli yabancı sayısız uzmanı, binlerce ebeveyn ve eğitimci ile buluşturan “MomTalks”, Ankara’ya geliyor. 21 Ekim Cumartesi günü düzenlenecek ve dört oturumdan oluşacak etkinliğe isteyenler Panora Sanat Merkezi’nde fiziksel olarak, isteyenler bilgisayarlarının başında online olarak katılabilecek.

Tüm gün sürecek ve yediden yetmişe tüm ebeveyn ve eğitimcileri kapsayacak etkinlikte, “İlham Verenler”, “Öğrenmeyi Öğrenmek”, “Geleceğe Dokunan Anneler” ve “Bir Ailenin Beyin Anatomisi” başlıklı dört oturum gerçekleştirilecek.

Sağlıklı, başarılı ve mutlu çocuklar yetiştirmenin ebeveyn eğitiminden geçtiğine inanan ve “Gelecek Aileden Başlar” diyen Türkiye’nin ilk ve en kapsamlı ebeveyn-uzman buluşma platformu MomTalks’ın etkinliği; Ebeveynleri ve eğitimcileri bilinçlendirmeye ve güçlendirmeye yönelik içerikler sunmaya odaklanıyor. Etkinlikte, “İlham Verenler”, “Öğrenmeyi Öğrenmek”, “Geleceğe Dokunan Anneler” ve “Bir Ailenin Beyin Anatomisi” başlıklı dört farklı oturum yer alıyor.

Eğitimci Dr. Bahar Eriş ve Aile Çocuk Yazarı Zeynep İşman ortaklığında gerçekleştirilen etkinlikte hemen her yaş grubundan çocuğu olan ebeveynler, ebeveyn adayları ve eğitimciler için zengin içerikler sunulacak. Yetişkinlerde Dünya Buz Pateni Şampiyonu Naz Arıcı ve Konuşmamız Gerek Derneği Kurucusu İlayda Eskitaşçıoğlu’nun yer aldığı ilk oturumda sadece anneler için değil, kadınlar ve çocuğa dokunan herkes için ilham veren hikâyeler ve konular paylaşılacak.

Detaylı bilgi için www.momtalks.com.tr

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz