Netflix ‘Stranger Things’ ‘in İkinci Sezonunu Doğruladı

0
Stranger Things

Netflix çok tutulan dizi Stranger Things’ in yeni bölümlerinin duyurusunu yaptı.

Netflix, Stranger Things ile ilgili spekülasyonların bitmesine izin vermek niyetinde değil.Bu sabah, web televisyon şirketi çok tutulan showun gerilim dolu fragmanını yayınlıyarak ikinci bir sezonun olacağını doğruladı. Kaynaklar Variety’e oyuncuların ve ekibin bir süredir yeni sezonla ilgili çalışmalar yürüttüklerini söyledi.

Stranger Things

Gelecek sezon-2017 yılı içersinde başlaması planlanıyor- birinci sezonun sekiz bölümüne karşılık  dokuz bölümden oluşmaktadır ve olaylar  1984’ün sonbaharında geçiyor.Tam da birinci bölümde olayların gerçekleşmesinin beklendiği zamandan bir yıl sonra.

Entertainment Weekly’e verilen bir röportajda showun yaratıcıları Ross ve  Matt Duffer, dört yeni karekterin oyuncu kadrosuna eklenecek olmasının boşuna olmadığını, ikinci sezondaki boşlukları daha fazla dolduracaklarını söylediler.Ayrıca ikili,  birinci sezonda olduğu gibi, ikinci sezonda da sinemaya özgü bir anlatım kullanacaklarını belirtti.Ancak  bu defa, olayların Hawkins’in dışında geçeceği zamanlar olacak ve gizemin  çok boyutlu keşfinin gerçekleşeceği durumlar da yaşanacak.

Hayranları rahatlatmak açısından, bizler artık Netflix’in orijinal diziyi-yaz aylarının tartışmasız en çok beğenileni-yenileyip yenilemiyeceği konusunda tahminlerde bulunmak zorunda olmayacağız.  Fakat, bizim tahminlerimize bırakılan,  tanıtımda yer alan tüm isimlerin ne anlama geldiğidir. Mike, Will ve çeteyi bekleyenler nelerdir? Bir kez daha, korku ve fantezinin Hawkins’in üzerine inmesini büyük bir endişe içersinde bekliyor olacağız.


Deniz Tuna

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz