Popular Science Nisan Sayısı Çıktı!

11

Nasıl başladı ve nasıl bitecek? Zamanın kısa tarihine dair olası senaryolar bu yazıda

40 ışık yılı ötedeki yeni bir Güneş Sistemi: Trappist-1

Galaksimizin sır dolu baloncuklarının üzerindeki sır perdesi aralanıyor

Mars’ta yeniden bir atmosfer oluşturmak yeterli değil. Onu gezegene sabitlemeliyiz

Gezegenimizin istilacıları çok acımasız. Üstelik beklediğimiz gibi uzaydan gelmediler.

11 YORUMLAR

  1. Nisan gelmeden sayısı çıktı. Sanırım erkenden çıkmasının nedeni bu ay’ın dergisinin ABD’yle paralel çıkması, onlar 2 ay arayla çıkarıyorlardı!

  2. Merhaba, her ay bu zamanlar çıkıyoruz. Bu aya özel farklı bir durum yok. Bu ayın dergisi tamamen ülkemize özgü çünkü ABD’de çıkmış böyle bir sayı yok. Zira ABD edisyonu dediğiniz gibi iki ayda bir çıkıyor.

  3. Sayın Ekşioğlu, benim de demek istediğimi yazmışsınız. ABD’de her 2 ayda bir çıkan dergi hangi aylara denk geliyor bilmiyorum sadece yılbaşını baz alarak ocaktan sonra nisan sayısının çıkacağını düşündüğüm için öyle yazmıştım. Evet biliyorum, ABD’de çıkmayan aya ait sayılar ülkemize özgü ve oldukça başarılı, bu başarınızdan dolayı sizleri kutluyor ve yayım hayatınızda başarılar diliyorum. Ne olursa olsun bu dergiyi kapatmayın, bu derginin bu ülke için ne kadar gerekli olduğunu siz köşenizde yazarak daha iyi açıklıyorsunuz, bu nedenle bilime gönül vermiş herkesin yolu açık olsun.

  4. Yeni abone oldum Nisan Sayısı gelecekmi? Birde ne zaman geliyor ay başı filanmi son olarak bana dergi gelmesi için bir şey yapmayacağım değil mı?

  5. Balıkesir’ de oturuyorum. Nisan sayınızı hiçbir bayilikte bulamadım. Ay sonuna gelmiş olmamızdan dolayı temin edebileceğimi sanmıyorum. Nereden temin edebilirim acaba?

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz