Popular Science Ocak Sayısı Çıktı!

11
134

Ne yapacağız bu nükleer santralleri?

Sürdürülebilir enerji kaynakları ne kadar güvenilir?

Güvenli füzyon enerjisine çok yakın olabiliriz.
Blockchain denince aklınıza sadece Bitcoin gelmesin.

11 YORUMLAR

  1. Merhaba, dergiye hem Google Play Gazatelik’ten üyeyim hem de fiziken her ay evime gelmesi için üye oldum. Fakat bunu daha çok destek ve teşekkür amaçlı yaptım. Telefondan, Google Play Gazetelik arayüzü ile okumak çok daha fazla hoşuma gidiyor. Oysa bu ay Ocak sayısı evime geldiği halde Google Gazetelik’te bir türlü güncellenmedi. Kardeşim tavsiyem üzerine Gazetelik üzerinden yıllık üyelik almak istedi tıpkı benim gibi ama yalnızca eski sayıları tek tek alabiliyor. Bu durumla ilgili bir sorun mu var? Gazetelik’ten sizi artık takip edemeyecek miyiz? Umarım bir sorun yoktur ve devam edersiniz, yoksa gerçekten üzülürüm.

  2. Çok uzun süredir beğenerek takip ediyorum derginizi. Tebrik etmek istiyorum yıllardır harika yazılar yayınlıyorsunuz. Özellikle bu sayıda aylardır arştırdığım bir konuda bilgi sahibi oldum. Çok teşekkürler. Acaba ilerleyen sayılarda kişisel gelişim konularına değinebilir misiniz.

  3. Merhaba suan zamanı geçmesine rağmen Ocak,Subat ,Mart,Nisan ve mayıs aylarınızın yayınlarını almak istiyorum yardımcı olurmusunuz acaba

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here