Bu Tatil Sezonunda Sizi Kurtaracak 12 Hediye

0

Artık büyüdünüz ve büyüklerinize güzel bir hediye götürmelisiniz. Ancak bu, onlara ne hediye almanızı bildiğiniz anlamına gelmiyor. Bütün dağınıklığınızı telafi edebilecek büyükleriniz için hediye çeşitleri:

1.Anker Aromatik Nemlendirici

Bu aromatik nemlendiriciler hemen hemen herkesin ev dekoruna uyacak ve neredeyse tüm kötü kokuları yok edecek. (İpucu: Anker’ın uygun fiyatlı difüzörleri, Muji tarafından popüler hale getirilmiş olanlar ile oldukça benzer. Okaliptüs seven birileri varsa, farklı renkleri de mevut. Amazon‘da 25.99 dolar)

2.Lush’un Sarılmış Hediyeleri

Lush, banyodaki bombaları toplamak için sadece bir yer değil, güzellik mağazasında bizim için en iyi şekilde önceden paketlenmiş hediye setleri var. Farklı hediye seçenekleri var, fakat bal seçeneği büyükler için en ideal olanı. Uygun fiyatlı, toplumsal ayrımı gözetmeyen ve hemen hemen herkesin mutlu olacağı şeyleri içeriyor. Kim sabun, duş jeli, el kremi, yüz temizleyici ve şirin masaj yağ çubuklarından hoşlanmaz ki? Ve kimin balla bir sorunu var? (Lush’da 54.95 dolar)

3.Kaşmir Şal

Sıcak tutması, şık ve ev ortamındaki güzel bir battaniye gibi mütevazi olsun.

4.Gradient Siyah Beyaz Yapboz

Ne kadar iddialı olduğu göz önüne alındığında son derece ucuz bir hediye. Bunu kimin için aldığınızı biliyorsunuz. (CB2‘de 19.95 dolar)

5.Amazon Dot

Amazon Echo’nun en son yenilemesi akıllı ev trendine uygun bir giriş. Onları daima dinleyen bir robot asistan vererek onları düşündüğünü gösterebilirsiniz. (Amazon‘da 49,99 dolar)

6.Bu çikolata bilim bardak altlığı seti değil

Modcloth en garip, sevimli, nerd hediyeler için uygun bir yer. Ev eşyaları için tamamen güzel. Herkesin bardak altlığına ihtiyacı vardır. Bu retro mekan görüntüleri herhangi bir geekin* kahve masasında harika görünecektir.

*geek: bilim, teknik, bilgisayar, edebiyat gibi bir veya birden fazla konu üzerinde bilgili ve aşırı saplantılı olan, zeki, kültürlü, yetenekli ve entelektüel özelliklere sahip sıra dışı veya tuhaf kişi

7.Saint Helens Dağı Mumu ve Tabanı

Gereksiz mi havalı mı? Her ikisi de. Mumlar klasik hediyelerdendir. Şirket gerçek dağlardan esinlenerek bir kaçını modelledi. St. Helens Dağı mumu, tekrar kullanılabilen bir tabanla geliyor ve hediyeyi alan tekrar ve tekrar hepsinin aşağı inişini (kelimenin tam anlamıyla) izleyebilir. (Cascadia Candle Co‘da taban ve mum topları için 45 dolar)

8.Haflinger Terlikleri

Sadece iyi bir çift terlik.

9.Teraryum* Yap

Bu roket bilimi değil: Güzel bir kap satın alın, kirli ve aktif kömürle doldurun, sulu meyveler ekin, dekoratif kaya ya da küçük taşlar ekleyin ve kendinize güzel teraryum edinmiş olun. Her yerden cam kap alabilirsiniz, ama büyükleriniz için Batı Elm’den gelen bu teraryumla daha klas bir hediyeye sahip olursunuz.

*teraryum:bir takım bitki ve hayvan türleri için oluşturulmuş ekosistemdir.

10.Marimo Moss Işık Ampulü Teraryum

Farklı bakış açısı: Birkaç dakika içinde teraryum yapacaksınız. Yosun içinde yüzen bu teraryumu 30 saniye içinde alacaksın. (Uncommon Goods’ta 35 dolar)

11.Siyah Kutuda Recchiuti Confections

Recchiuti Confections’ın siyah kutusu, The Sweethome tarafından iki yıldır en iyi çikolata kutusu seçildi. Şık ve hoş bir tadı var. Büyüklerin sen onları her ziyarete gidişinde kutuyu kullanıyor olacaklar. Herkes kazanacak. (Recchiuti‘den 45 dolar)

12.Şarap ve Tatlı

Winc’in harika bir şarap aboneliği servisi olması gerekiyordu (Her nasılsa, bütün podcastlerin söyledikleri bu şekilde). Şirketin hazır ambalaj setlerinden birini alın ve birkaç aylık değecek güzelliğe ortak olun. Eğer severlerse, onlara her ay alacağınız kutuyu buldunuz demektir. Eğer beğenmezlerse, tekrar deneyeceksiniz. Bu hediye kutusunda karamel sos var büyük ihtimalle güvendesiniz. (Winc’te 55 dolar)


Çeviren: Sercan Kule

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz