Apple Watch 2 Serisi İle Yüzebilirsiniz!

0
Yeni Apple Watch 2 Serisi
Yeni Apple Watch 2 Serisi
Yeni Apple Watch 2 Serisi

Apple akıllı saat modellerinde ilk önemli güncellemeyi piyasaya sundu. Apple Watch 2 serisi açık alanlarda yapılan aktiviteleri ve dinamik yaşam tarzını benimseyen kullanıcıları hedef alan yeni özelliklerle donatılmıştır.

San Fransisco’da düzenlenen etkinlikte tanıtılan yeni özelliklerin çoğu özellikle koşu, doğa yürüyüşü ve yüzme sevenlere yöneliktir. Ancak bu özellikler aynı zamanda genel kullanıcılar için de oldukça fazla uygulama içeriyor.

Bununla birlikte en parlak Apple lansmanı olan Apple Watch, bünyesinde artık GPS barındırıyor ve yüzdüğünüz mesafenin incelenmesi ya da gece yarısı gökyüzünde takım yıldızların bulunması gibi daha gelişmiş özellikleri bulunmaktadır.

Su geçirmez özelliği çoğu dalgıç saatleriyle aynı seviyededir ve dalma sonrasında suyu dışarıya iten bir hoparlöre sahiptir.

Ayrıca tüm bu yeni özelliklere ek olarak seramik malzemeden imal edilmiş:

giphy

Aynı zamanda Nike ortaklığıyla koşuculara özel bir Apple Watch modeli piyasaya sürüldü. İşte Apple Watch Nike Plus:

apple_watch_nike_plus_0
Apple Watch Nike+

Daha fazla ve daha akıllıca koşmanızı ve koşu sırasında konuşmalara katılmanızı destekleyen tonlarca özellikleri bulunan saat dört renkte piyasaya sürüldü.

Her iki ürünün fiyatı 369 Dolardır. Apple Watch 2 modeli bu ay, Nike+ ise Ekim ayı içerisinde piyasaya sürülecek. Daha ucuz bir seçenek arıyorsanız orijinal Apple Watch 1 serisine 269 Dolar ödeyerek yeni güncellemeleri satın alabilirsiniz.

Belki de tüm potansiyel kullanıcılar için en önemli özellik Pokemon Go. Pokemon yumurtalarını yakalayabilmek için özel olarak tasarlanmış bir uygulama da Apple Watch bünyesinde.


Çeviren: Hür Doğuş Yıldızlı

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz