Bir Pokemon Go Oyuncusu Robot Kullanarak 40. Seviye’ye Ulaştı

0

Pokemon Go’da 40. seviyeye ulaşmak aylar belki de yıllar sürebilir fakat bir oyuncu oyunda 40. seviyeye bir robot kullanarak ulaşmayı başardı ve rozetin fotoğrafını görmek isteyenler için sosyal medyada paylaştı.

Bir Reddit kullanıcısı olan oyuncu ekran görüntüsünü paylaşırken kendisinin bir uygulama yardımı ile otomatik bir şekilde seviye atladığını bunu yapmasının kolay olmadığını ve bir yazılımla bile gerçekten çok uğraştığını da belirtti. Bu olay tabii ki herkesi etkiledi.

Yeni liderimizin Pokemon Go kitlesine söylemek istediği birkaç şey var:

Öncelikle herkese bir robot kullandığımı söylemek istiyorum.
Kesinlikle size botun ismini veya onu nasıl kullanacağınızı söylemeyeceğim, bununla ilgili soruları da cevapsız bırakacağım.

Pokemondev ekibine güzel çabaları ve uygulama için teşekkür ederim. FeroxRev’e de böyle güzel bir API çıkarttığı için özel bir teşekkürüm var.

Son seviye 5 milyon XP istediği için bir robot ile benim için bile baş belası bir seviyeydi. 40. seviyeye ulaşmak için gereken toplam XP miktarı tam 50 milyon, ben ise saatte 280 bin XP kazanıyordum.

Bu oyunu oynamıyorum fakat yapmamın sebebi bana verilen uygulamalara limiti görmekti. Bu limiti görürken de çok büyük dersler çıkarttım.

Bu nokta çok önemli o yüzden anlatmama izin verin:

Oyunu oynarken hiçbir Gym’de savaşmadım ve savaşmayacağım. Kimsenin bu oyunu oynarken yaşadığı heyecanı bozmak istemiyorum. Bunu saygısız ve iğrenç bulduğumu belirteyim. Herhangi bir oyunu oynarken PVP yapacaksanız eğer adil oynayın ya da hiç o işlere karışmayın.

Ben bu macerada saat başı XP kazandım ve 13 tane yumurta kullandım ve 25×5 tane yumurta paketi satın aldım ve 6 tanesi sanırım seviye atladığımda geldi.

Sonuç olarak hesabımın silinmesi için Niantic ile görüşeceğim bu yüzden bana hiçbir şekilde veri veya hesabı satın almak için yazmayın. Teşekkür ederim.

40. seviyeye ulaşan oyuncunun konuşmasından biz de ders çıkarttık. Evet biz de.


Anılcan Kuş

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz