Google’ın Yeni Ürünleri Özellikle Evdeki Eşyalara Benzeyecek Şekilde Tasarlanıyor

0

Google, sık sık geliştirilen en son donanım ürünleri hakkında San Francisco’da sağlam detaylar vermeye hazırlanıyor. Google Pixel’deki sızmalar, şirketin ilk Google marka telefonundan ne bekleyebileceğimiz hakkında iyi bir fikir veriyor. Ve hakkında bilmediğimiz detaylar da var: Google’ın yeni sanal gerçeklik çabalarının son versiyonu olan Daydream View, Google Wifi ve resmi bir açıklamaya göre Google Home uygulamalarının yanında gün ışığını da görüyor.

Google, amaçlarının evdeki eşyalarla uyum içinde olacak ürünler üretmek olduğunu belirtiyor. “Bizim tasarımımız, çoğunlukla evlerde bulunan tüketici ürünlerinden ilham alınarak oluşturuldu. Şarap bardakları ya da mumlar gibi.”

Bu açıdan bakılırsa şirket başarılı oldu. Belki de daha fazlası.

Daydream View’la tanışın. Sizin maceralarınız. Google’dan sanal gerçeklik headset’i.

Daydream View sanal gerçeklik headset’i açığa çıkarıldığında, Google’dan Clay Bavor rahatlığın önemini vurguladı. Ve kulaklığı sadece yapıldığı maddeyle yargılayacak olursak, Google oldukça iyi bir iş çıkarmış diyebiliriz.

Yani bu sanal gerçeklik headset’i eşofman altından mı yapıldı? Artık teknolojiyi takip edemiyorum.

Google bir sanal gerçeklik headset’ini gri eşofman altıyla kaplayabiliyor ama bir telefon çıkarma zahmetine giremiyor. Peki.

Bizim istediğimiz sanal gerçeklik headset’i ve Google’ın bize vermek istediği.

Öyleyse tek bir soru kalıyor: Daydream View’ın dış giyim ile eşleşecek devamı ne zaman sunulacak? Modayı takip edenler sabırsızlıkla bunu bekliyor.


Çeviren: Yeter Şekertekin

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz