Bu Haftaki Beş Farklı ama Sıradan Ürün

0

Billy Cadden

İşim havalı şeyleri bulmak. Tüm hafta boyunca internette işe yarar, eğlenceli ya da inanılmaz derece de ucuz ürünleri bulmak için saatler harcadım. Genelde seçimlerim bir ürün kataloğunun oluşmasına neden oldu. Örneğin, zaman harcamamıza değen Apple Watch aksesuarları, yılın en sevdiğim ürünleri veya dilediğimiz zaman dizi ve film izlememize olanak sağlayan servisler şeklinde kategoriler oluşturdum. Ancak sıkça bu kategorilerin hiçbirine uymayan muhteşem icatlara denk geldim. O yüzden bu farklı ürünlerin bir listesini yaptım.

  1. Justice League Temalı Lazer ile Kesilmiş Bardak Altlıkları

Hiçbir şey bu bardak altlıklarından daha havalı değil.  Masanızda savaş vererek yüzeyi çizilmelerden   koruyorlar. Metal ve kontrplaktan yapılmış ürünün üzerinde Batman, Superman, Wonder Woman ve Flash’ın logoları yer alıyor.

 

2. Kapak Toplayan Şişe Açacağı

Bir sonraki partinizde bu Joseph Joseph kapak toplayan şişe açacağı ile kapakların evinize dağılmasını önleyebilirsiniz. 16 kapağa kadar toplayan bu ürün, üstü açılarak kolayca boşaltılabilir.

 

  1. Marx’ın Esnetebilir Kap Kapakları

Bu kapaklar harika. Farklı boyuttaki kapların ağzını sıkıca kapatmanızı sağlıyorlar. Kısacası, artan  yemekleriniz daha taze kalıyor, içecekleriniz dökülmüyor ve streç film harcamanıza gerek kalmıyor. Bu esnek ve silikon kapaklar altı farklı boyda geliyor. Hem kare hem de yuvarlak ağızlı kaplara uyuyorlar. 7.62 santimetreden 25.4 santimetreye kadar esneyebiliyorlar. Dondurucuda saklayabilir ve bulaşık makinesinde yıkayabilirsiniz.

 

  1. Volt’un Isıtıcı Deri Eldivenleri

Volt’un bu deri eldivenleri soğuk havada ellerinizi sıcacık tutmak için tasarlanmış. İçerisinde   bulunan suya dayanaklı zar sayesinde kar ve yağmurda ellerinizin hava almasını ve kuru kalmasını sağlıyor. Tüm elinizi 65,5 dereceye kadar ısıtabilen eldivenin bataryasının ömrü 3 saat ila 12 saat arasında seçmiş olduğunuz sıcaklığın yüksekliğine göre oluyor. Kışın doğmuş bir arkadaşınız için mükemmel bir hediye olabilir.

  1. Takımyıldızı Kahve Kupası

Takımyıldızı kahve kupası 12 farklı burç için hazırlanmış olup, mikrodalgaya konulabiliyor ve bulaşık makinesinde yıkanabiliyor. 325 ml ve 444 ml olmak üzere iki farklı boyutta temin edilebiliyor.

 

 

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz