iPhone 7 İle Kullanabileceğiniz Kulaklıklar

1

1

SHARKK Lightning

İster inanın ister inanmayın Apple’ın yeni Lightning girişine uyumlu kulaklıklar var ve dahası da gelecek.  Eğer bir Iphone 7’ye sahipseniz ve yeni bir kulaklık edinmek istiyorsanız Sharkk Lightning aradığınız ürün olabilir. Ucuz sayılabilecek bu kulaklığın bükülmeye dayanıklı bir kablosu var. Üstünde ses kontrol tuşu var ancak ne yazık ki mikrofonu yok bu nedenle telefon görüşmesi yapamazsınız. Fiyatı ise 43$.


2

Plantronics Backbeat Fit Wireless

Eğer çoktan bir kablosuz kulaklık edindiyseniz iyi durumdasınız. Ancak kablosuz kulaklık kullanmadıysanız denemek isteyebilirsiniz. Kulaklık, cihazlar ile olan bağlantısını Bluetooth üzerinden gerçekleştiriyor bu nedenle kulaklığınızı telefon dışındaki cihazlar ile de rahatça kullanabilirsiniz. Eğer makul bir fiyata bir süre işinizi görecek bir şeyler arıyorsanız Plantronics’in bu ürününü deneyebilirsiniz. Söylendiğine göre ter de geçirmiyormuş, tam olarak ne kast edildiğini bilmesek de fiyatı 75$.


 

3

JBL E40BT Wireless

JBL E40BT Bluetooth özelliği olan herhangi bir telefona bağlanabilir (son 5 yılda üretilen telefonlarda hiç sıkıntı olmayacaktır). Ayrıca telefon konuşmalarınızı da bu kulaklıklar ile yapabilirsiniz. Muhtemelen JBL ile müzik dinlemek çok daha güzel bir deneyim olacak çünkü daha dışarıdan gelen sesi daha iyi bastırabiliyor ve sesi istediğiniz gibi kontrol edebilirsiniz ayrıca sesi doğrudan ses kanalınıza vermez. Makul bir fiyata sahip: 85$.


4

Jabra REVO Wireless

Jabra’nın bu modeli JBL’nin kulaklığından biraz daha gösterişli ve evet biraz daha pahalı ama birkaç yararlı parça ile geliyor. Aramalarınızı ve arkada çalan müziğinizi kulaklık üzerindeki bir tuş ile kontrol edebilirsiniz. Ben kablosuz kullanmak istemiyorum diyorsanız klasik kulaklık girişi ile kullanın. En havalı duran özelliği ise ücretsiz ekolayzır uygulaması olabilir. Dinlediğiniz sanatçının sesinin her katmanını yakalayabilirsiniz. Fiyatı ise 115$.


5

Apple Lightning to 3.5mm Jack Adapter

Tabi kablosuz kulaklıklar o kadar ilginizi çekmemiş olabilir. Şarj etmek istediğiniz iki değil de tek bir cihaz olsun isteyebilirsiniz. Bu durumda Apple’ın ‘Lightning to 3.5mm’ giriş adaptörünü yeni girişi olmayan kulaklıklar ile kullanabilirsiniz ve hatta kulaklılarınızı kaybetme riskini azaltabilirsiniz. Fiyatı ise 12$.


Çeviren : Ecrin Yağız 

1 Yorum

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz