Kickstarter’daki Bu Kulaklık Projesi, Kulağınızın Şeklini Alan Kulaklıklar Vadediyor

Kişiselleştirilmiş kulaklık fikri yeni bir şey değil. Neredeyse herkesin kulağından düşmesini engellemek için sürekli müdahalede bulunduğu bir kulaklık tecrübesi olmuştur. Harcayacak bolca parası olan ve bu durumdan şikayetçi olan bazı insanlar için kendilerine özel kulaklıklara sahip olarak bu şikayetlerden kurtulmak çok zor değil. Peki bu insanları nasıl bir süreç bekliyor? Öncelikle, eğer kulağınızın şekline tam olarak uyacak özel bir kulaklık istiyorsanız yaklaşık 1000 Doları gözden çıkarmanız ve bir ses uzmanıyla geçireceğiniz bir aylık bir süreci göze almanız gerekiyor. Ancak Kickstarter’da yer alan bir proje, tam olarak bu sorunun üstesinden gelmeyi amaçlıyor.

Revols adı verilen bu kulaklık, yine aynı isimli yeni şirket tarafından “İhtiyaç duyacağınız son kulaklık” olarak lanse ediliyor. Bu kulaklıkların her biri normalde aynı şekle sahip olarak geliyor ancak kulağınıza yerleştirdikten ve akıllı telefonunuzdaki ilgili uygulama vasıtasıyla kulaklıkları aktif ettikten sonra, kulaklığın içindeki jel harekete geçiyor ve kulaklığın kulağınızın kıvrımlarına uygun bir şekle gelmesini sağlıyor. Bu işlem 60 saniye sürüyor ve kulaklığı kutudan çıkarttığınız anda yapabiliyorsunuz.

Peki fiyatlar ne olacak, dediğinizi duyar gibiyiz. Proje tamamen finanse edildikten sonra Bluetooth desteğine sahip kulaklıklar 300 Dolarlık bir fiyat etiketine sahip olacaklar ancak Kickstarter projesine destek verirseniz 199 veya 229 Dolar’a ve ekstra içeriklere sahip olabilirsiniz.

Kulağın şeklini alan kulaklıkların elbette en önemli özelliği size özel olması ancak tek özelliği bu değil. Revols kulaklıklar aynı zamanda üst sınıf kulaklık pazarını da hedef almakta. Kablosuz kulaklıklar 8 ila 14 saat arası bir pil ömrüne ve üst sınıf bir gürültü engelleme özelliğine sahip olacaklar.

generic-earbuds-vs-revols

Eğer çevrenizde ne olup bittiğinden haberdar olmak istiyorsanız, cihazınızdaki uygulama vasıtasıyla gürültü engelleme seviyesini azaltabilir ve kulaklıkların dış dünyanın sesini kulaklarınıza yönlendirmesini sağlayabilirsiniz.

Dürüst olmak gerekirse kulaklık gerçekten ustalıkla üretilmiş bir ürün gibi görünüyor. Eğer sizler de birbiri ardına ucuz kulaklıklar almaktan sıkıldıysanız ve kaliteli bir kulaklık istiyorsanız bu Kickstarter sayfasını ziyaret ederek kulaklığı inceleyebilir ve indirimli fiyatlardan kulaklığa sahip olabilirsiniz. Kickstarter projesi çoktan başlangıç hedefi olan 100.000 Doları geçmiş durumda ancak piyasaya tam anlamıyla sürülmesi iki ay daha sürecek. Yeni bir kulaklık alacak olmasanız dahi kulaklıkları incelemenizi ve arkasındaki yenilikçi teknolojiyi incelemenizi öneririz.

Bunları da okumak isteyebilirsiniz...

1 Yorum

  1. Sadik demir dedi ki:

    Slm fiyat ve geçişlerde haber verilirse sevinirim iyi çalışmalar

Bir cevap yazın

Abonelikle İlgili Konular İçin abone@doganburda.com

Eksik Sayılar İçin okurhizmetleri@doganburda.com

Müşteri Hizmetleri (212) 478 0 300

Danışma Hattı (212) 410 32 00

 

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir