Lüks Dreamliner, Diğer Özel Jetleri Gölgede Bırakıyor

0
Birçok insanın hayatında göreceği paradan daha fazlasına, bazıları böyle bir jeti içindeki tüm saygı uyandıran ihtişamla beraber elde edebiliyor.
Birçok insanın hayatında göreceği paradan daha fazlasına, bazıları böyle bir jeti içindeki tüm saygı uyandıran ihtişamla beraber elde edebiliyor.

787 Dreamliner, Boeing’in büyük yolcu jeti, 280 yolcuyu konforlu bir şekilde, okyanuslar üzerinden kıtalararası taşımak için tasarlandı. Ya da harcayacak milyonları olan tek bir müşteri için 17 saat durmadan 40 yolcuyu da taşıyabilir, tabi bu durumu açıklamak için gereksiz zenginlik tanımı çok yanlış olmaz. Yolcu jetinden dönüştürülmüş özel jet büyük yatak odası, iki lavabosu, güzel bir zevkle depolanmış havluları ve duş kabiniyle göz kamaştırıyor. İçinde uyumlu bir biçimde yerleştirilmiş kanepeleri ve normal oturma bölümleri var; koltuklar içeriye oda havası katmış ve birinci sınıf hissettiriyor. Gerçekten muhteşem, bu deneyimin kalitesi sadece lüks seyahate harcayacak havuz dolusu parası olanlar için değil, lüks uçağa sahip olmak isteyenler için. Australian Business Traveller’a göre, uçağın iç tasarımı Paris merkezli ve daha önce de büyük uçak ve lüks yat üreten firmalarla çalışan “Pierrejean Design Studios” tarafından yapıldı ve bütün bu yapılanlar lüks bir otel için yapılanlarla aynı. 225 metre kare alanı ve beş banyosuyla, 2015 yılında Amerika’da inşa edilen ortalama bir evden biraz küçük. 225 milyon dolar değeri ile o evlerden yaklaşık bin kat pahalı.

Aşağıdaki videoya göz atarak insanın yüzünü kızartacak cinsteki lükse bir bakın;

Çeviren : Hikmet BURSALI

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz