NASA ve ‘Kerbal Space Program’, Tarihi SpaceX Fırlatışını Yeniden Canlandırmaya Çağırıyor

0
688
SpaceX

Katılmak için 27 Mayıs’a kadar zamanınız var.

NASA’nın, SpaceX’in tarihi Crew Dragon fırlatışından heyecan duyduğunu söylemeye gerek yok. 27 Mayıs için planlanan bu kalkış, sonuçta Amerikalı astronotların 2011 yılından bu yana ilk defa ABD topraklarından Uluslararası Uzay İstasyonu’na fırlatılmasını temsil ediyor.

Bu etkinliğe dikkat çekmek isteyen NASA ve Private Division (yakında çıkacak olan “Kerbal Space Program 2” uzay oyununun arkasındaki ahali), gerekli niteliklere sahip oyuncuları arıyor. Çağrının konusu ise şu: SpaceX’in bu görevini, orijinal “Kerban Space Program“da yeniden canlandırmak.

PC Gamer’a göre Private Division, ilk düello çağrısını Twitter’da yaptı.

Oyunun yayıncısı, “Kerbonatlar, sizin için bir görevimiz var!” yazıyor. “Sizi, bu görevi yeniden canlandırmaya ve video görüntüsünü 25 Mart’ta #LaunchAmerica etiketiyle paylaşmaya çağırıyoruz. En güzellerini NASA’ya gösterip, ne düşündüklerini göreceğiz!”

Sonrasında, NASA da düelloya katıldı.

Twitter’da “İyi düelloları severiz. Kerbonatlar, yeteneklerinizi gösterin!” diye yazıyor NASA.

Private Division şirketinin yukarıda bahsettiği üzere, katılmak için son tarih 25 Mayıs. Oyuncular, girişlerini göndermek için #LaunchAmerica etiketini kullanmalı. SpaceX’in Demo-2 görevine ait detaylar, NASA’nın görev sayfasında mevcut.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here