‘Space Crew’, Dünya’yı Uzaylılara Karşı Savunmanızı İstiyor (Kısa Süreliğine Ücretsiz)

0
940

Yeni bilim kurgu strateji oyunu “Space Crew” (Uzay Takımı), galaksiyi keşfederken bir uzaylı tehdidini de defetmenizi istiyor. Dahası bu oyun, ünlü 2. Dünya Savaşı oyunu “Bomber Crew” (Bomba Takımı) oyununun devamı.

Curve Digital ve Runner Duck tarafından geliştirilen oyunun erken sürümü, Steam üzerinden ücretsiz demo olarak 22 Haziran’a kadar oynanabilir. Oyun, 2017’deki “Bomber Crew” oyununun halefi şeklinde tanıtılıyor fakat Dünya tabanlı bir savaş alanı yerine, uzayda geçiyor. Oyunun tam sürümünün bilgisayar, Xbox One, Playstation 4 ve Nintendo Switch’e bu sonbaharda çıkması bekleniyor.

Geliştiriciler, “Space Crew” oyuncularının keşfe çıkacağı yeni evreni oluştururken çok sayıda uzay filminden ilham almış. Oyuncular; uzaylıların gelmesi, oksijenin bitmesi, uzay gemilerinde çıkan yangınlar, sistem arızaları ve mürettebat üyelerinin uzaya fırlaması gibi zorluklarla karşılaşacak. Oyunun hedefi, olumsuz şeyler yaşandığında bile güçlüklerin üstesinden gelerek takım çalışmasının önemini göstermek.

Elizabeth Howell/Space. Ç: O.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here