En Sevdiğiniz İnek Arkadaşınız için Tarz Hediyeler

0

Artık teknoloji ineği veya bilim kurgu hayranı olmanın tabiri caizse ezik olmak anlamına geldiği günler tarih oldu. Hem inek olup hem de tarz olmak çok ama çok kolay.

Aşağıda, inekliği havalı gösteren arkadaşınız için çok güzel on bir hediye sıraladık. Ayrıca, özellikle Star Wars veya Star Trek hayranıysa bu linki incelemelisiniz.

 

1/11

Yanında taşımalık tarak

İnek olsun olmasın, tarz insanlar için düzgün duran saçlar şart. Bahsettiğimiz tarak ise kredi kartı cebine sığabilecek boyutta.

2/11

T-Rex Kol Düğmeleri

Fazla söze gerek yok sanırsak.  

 

3/11

Gezegen modelli yaka iğnesi

Arkadaşınızın kol düğmesi isteyecek kadar takım elbise giymemesi, şık olmasına mani değil. Bu yaka iğneleri basit bir tişörtü inanılmaz şık yapabilecek nitelikte.

4/11

Budala Gözükmeyen Akıllı Saat

Akıllı saatler pek herkese göre değildir. Ama Pebble Round ilk kullanacaklar için uygun bir seçenek ve de oldukça modaya uygun. Bunun yanında çıkarılabilen kemerleri sayesinde istediğiniz şekilde değişiklik yapabiliyorsunuz.

5/11

Güzel Papyonlar

Papyonlar başlı başına inek işidir. Dolayısıyla deseni için özel bir uğraş sarf etmenize gerek yok. Bill Nye veya Eleventh Floor yolunda olan arkadaşlarınız için güzel bir hediye seçeneği. The Tie Bar’ın papyon seçeneklerinin tarz ve uygun olduğu hakkında bir ünü var, denemeye değer.

6/11

Hot Topic!

Hatırladınız mı, 2006 da emo zamanlarınızda alışveriş mekânınız olan marka. Bir çok TV ve film anlaşması (ve kendini tarz sahibi bayanlar için üretmeye adamış  Her Universe’in katkıları) sağ olsun mağaza artık bir çok güzel hediye fikri barındırıyor. Örnek vermek gerekirse Star Wars ceketleri bile bir harika.

7/11

Konuşan Çoraplar

Herkesin çoraba ihtiyacı vardır. Özellikle günümüzde gerçekten tarz olanlar bir fikri belirtecek renk ve şekiller içeriyor. Tarz ve inek arkadaşınız için konuşan çoraplar birebir. Astronot işe yarayabilir.

8/11

Yetişkin Laptop Çantası

Arkadaşınız hala Laptop’unu buruşuk kauçuk kapta mı taşıyor? Ya da daha kötüsü, yoksa bir kap bile kullanmıyor mu?  Snugg markasının hayat boyu garantili deri görünümlü çantalarına ne dersiniz?

9/11

Kusursuz Fitness Takipçisi

Arkadaşınız için ölçmek biçmek çok önemli olmalı. Sıvı alımını bir app yardımıyla takip ediyor, adımlarını sayıyor, uyku kalitesini not ediyor. Doğru mu? Fitbit’ler en iyi fitness kaydı tutanlardan. Üstelik gayet tarz bir görüntüsü var. Bunun yanında pembe Fitbit kol bandını 30 dolara alabilirsiniz. Ya da Fitbit’in diğer avantajlarını keşfederek üçüncü şahıslardan alınabilecek saat benzeri kol bantlarını inceleyebilirsiniz. Eğer moda anlayışınıza çok da güvenmiyorsanız, fitness takipçisine sadık kalın deriz, Amazon’da 120 dolara bulabilirsiniz.

10/11

Tarz Şarj Seçeneği

Günümüzde şarj meselesi önemli bir hal aldı. Eğer arkadaşınız kocaman çirkin takoz misali bataryaları taşımaktan memnun değilse, QBracelet uygun bir alternatif olabilir. Bu güzel bileklik-şarj aleti çoğu telefonun şarjını yüzde elli arttırabiliyor.

11/11

Şirin mi Şirin Kamera

Arkadaşınızın iyi kalitede teknolojik alet tutkunu olması çok muhtemel… Konu profesyonel olmayanlar için kamera seçimine gelirse de Canon Powershot’la yanlış seçim yapmazsınız. Retro görünümlü bu model arkadaşınız için ideal olabilir.


Çeviren: Zeynep Bilgili

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz