Gençleştiren Cin!

0
Two martinis splashing

Yeni bir tonik sayesinde tam anlamıyla gençliğe içebiliriz.

Two martinis splashing

“Anti-aGin”, kolajenli yeni bir tür cin. Yaratıcıları içenleri genç göstereceğine inanıyor. Genç, diri tutan ve bir yaşlanma karşıtı üründen beklediğiniz her şeyi yapan botanikleri toplamışlar. Şirketin blogunda şöyle bahsediliyor:

“Toniğin %40’ı, papatya ve çay ağacı aromalarını ısırgan otundan oluşan baharatla bir araya getiriyor. Hamameli ve gotu kola; ardıç, kişniş ve melek otu bazını tamamlıyor. İçindekiler güneş lekelerini iyileştirme, mineral bakımından zengin olma, yara oluşumunu engelleme ve selülitleri yok etme gibi dirileştirici özelliklerine göre seçildi.”

Cin içicilerinin anlayacağı dilden konuşursak, “London Dry” stili cini betimlemişler denilebilir. Yani epey güçlü bir cin ve tonik olmalı.

Gençlik peşinde koşanlar suçluluk duymadan martini içmenin bir yolunu bulduklarını düşünebilirler. Ama kışkırtıcı yan etkilerine rağmen, kolajen içmenin böyle güçlü yaşlanma karşıtı etkileri olması fazlasıyla uzak bir ihtimal. Stat News’e göre, vücuda alınan kolajen, ciltte fark edilir bir etki yapacak miktarda değil.

Kolajen olayı çok yüksek ihtimalle sahte bilim ve böyle olduğu sürece, cin ancak deyimlerde uzun ömürle ilişkilendirilecek. 90 yaşına yeni giren İngiltere Kraliçesi, her gün içiyor ve öğle yemeğinden önce tercih ediyor.

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz