Bu Güçlü Arduino Board, Elektronik Dünyasına Dalmanızı Sağlıyor

0
466
Arduino devrimini kaçırmış olmak için Mars’tan dönüyor olmanız gerek. Sainsmart UNO kullanılan tüm yazılımları çok daha güçlü bir pakette sunuyor.

Sainsmart Uno birçok bağlantı sağlıyor.

Arduino devrimini kaçırmış olmak için Mars’tan dönüyor olmanız gerek. Bu güçlü mikroişlemciler, farklı bilgi seviyelerinden insanların daha önce sadece büyük şirketlerin yapabildiği etkileyici elektronik projeleri yapabilmesine olanak sağlıyor. Sainsmart UNO kullanılan tüm yazılımları çok daha güçlü bir pakette sunuyor.

ATmega328’i temel alan bu Arduino Board, ZigBee sayesinde kablosuz olarak binlerce akıllı ev cihazı ile bağlantı kurabiliyor. Bu da demek oluyor ki evinizdeki cihazlarla birleşebilen yeni akıllı prototipler yaratabilirsiniz. Hatta, bunu alışık olduğunuz Arduino kodlama arayüzü sayesinde yapabilirsiniz.

Ayrıca sensör kalkanını dış sensörlere ve servolara bağlayabilir veya bir ağ yığını oluşturmak için Ethernet kalkanını kullanabilirsiniz. Bu küçücük, az güç harcayan cihaz birçok farklı imkân sunuyor. UNO hem acemiler hem de uzmanlar için mükemmeldir. Sainsmart UNO elektronik dünyasını keşfetmek ve yeni büyük fikriniz için prototip oluşturmak adına harikadır.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here