Wimledon’ı Artık Twitter’da da İzleyebilirsiniz

0
Andy Murray of Britain returns to Jo-Wilfried Tsonga of France during their men's singles match on day ten of the Wimbledon Tennis Championships in London, Wednesday, July 6, 2016. (AP Photo/Ben Curtis)

Wimbledon’ı televizyondan izlemek, izlemek için para ödemek zorundan değilsiniz. Twitter size bu hizmeti bedavaya sunuyor.

Periscope’un ana firması, ESPN’in ev sahipliğini ve sponsorluğunu yaptığı ünlü tenis turnuvasını Twitter’da canlı yayımlayarak canlı yayınlarını daha profesyonel bir alana taşıyor. Youtube ve Twitch’in canlı akış ara yüzleri gibi, mücadelenin eş zamanlı yayınını izlerken bir yandan da videonun altında mantıklı mantıksız, alakalı alakasız tüm yorumları da görebileceksiniz.

Şu an için başka hangi programların ve sporların yayımlanabileceği belli değil, fakat yakında yayıncılar bu özel hizmetin ücretsiz görünmesine izin vereceklerdir. Ayrıca izlenme sayısına dayalı reklamlar, televizyonun kendi reyting sistemlerinden daha karlı olabilir.

Ve şimdiden rakip Facebook’tan videoları sınıflandırma bakımından daha iyi işler yaptığını göz önünde bulundurursak, Twitter, etkinliklerin gerçekleşmesi sırasında izlemek isteyen insanlar için uygun servis sağlayıcı olabilir.


Sercan Kule

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz